Kdo jsme?

ADP je společnost, která se od roku 1997 pohybuje na trhu informačních technologií a má poměrně široký záběr činností. Zajišťuje programátorské a analytické kapacity pro řešení individuálních i typových projektů v oblasti výpočetní techniky, zabývá se webovými aplikacemi a v neposlední řadě koordinací různých profesí v prostředí IT a energetiky.

Námi nabízené služby

Systém “Inteligentní dům”

Inteligentní dům je systém pro nesoučasné řízení vytápění a klimatizace v objektech a koordinaci různých tepelných zdrojů. Řídící systém je navržen tak, aby minimalizoval spotřebu energie efektivím využitím alternativních zdrojů (solární kolektory, tepelné čerpadlo) v optimální kombinaci s tradičními zdroji (kotle) a tím výrazně přispívá ke snížení provozních nákladů a rovněž ekologické zátěže. Systém rovněž umožňuje vzdálenou správu objektu přes internet či mobilní telefon.

Společnost ADP dodává celé řešení „Inteligentního domu“ včetně projektu a kompletní realizace v konkrétním objektu. V naší nabídce naleznete rovněž systém určený k řízení vytápění v hotelech a administrativních budovách.

Ceníky:

Více informací o projektu naleznete na webu Inteligentní dům Kobra®.

Novinky

Proč my?

Hlavní a současně progresivní výrobní program společnosti je univerzální softwarové i hardwarové řešení úsporného vytápění budov. Firma vyvinula inteligentní systém řízení otopných soustav včetně integrace alternativních zdrojů vytápění. Škála nasazení této aplikace je od uživatelů bytů, rodinných domů, hotelů až po administrativní budovy. Nabízené řešení “Inteligentní dům ” s obchodním názvem “Kobra®” reaguje (s podporou státu) na trvale se zvyšující ceny energií. Zázemí tohoto projektu zajišťuje též odborný partner, kterým je stavební fakulta ČVUT, katedra TZB a know-how řešení je chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví pod číslem PUV 2007-19209.

Zaštítěním všech výše uvedených aktivit včetně vlastní výroby elektroniky a softwaru může společnost pružně reagovat na signály trhu a nabídnout komplexní řešení za velmi příznivé ceny.

Kontaktujte nás

V případě jakéhokoli dotazu nebo poptávky našich služeb prosím využijte kontaktní formulář nebo nás kontaktujte pomocí e-mailu či telefonu.

Název firmy
ADP CZ, a.s.

Sídlo firmy
Na Groši 1344/5a, Praha 10, 102 00

IČO
256 29 425

ADP CZ, a.s. 2023